Půjčovna obytných vozů

půjčovna

Podmínky pronájmu

Základní podmínky

smlouva o pronájmu může být pouze s osobou starší 21 let a musí být držitelem řidičského oprávnění skupiny B min 3 roky. V případě, že v době pronájmu bude vozidlo řídit více osob, musí být jejich seznam uveden v příloze nájemní smlouvy. V případě nájemní smlouvy na firmu bude odpovědností za vozidlo vázán řidič. Ve vozidle je striktně zakázáno: kouřit a vozidlo jakkoli upravovat, polepovat, cokoliv montovat ať už šroubováním nebo lepením demontovat části vozidla

Platební podmínky

Platba celého nájmu je vždy hrazena předem na náš bankovní účet nebo hotově v sídle společnosti a to následovně:

  • Do 3 dnů od rezervace 50% z celkové částky teprve potom bude Váš termín pevně zarezervovaný.
  • Nejpozději 14 dnů před vyzvednutím vozidla zbylých 50% procent částky za pronájem.  

Nehody a poškození

V případě nehody je nutné vždy volat polici. Vozidlo je pojištěno v případě nehody z viny nájemce je spoluúčast pouhých 5% min. 20 000 Kč.

Pojištění vozu

Naše vozy jsou pojištěny speciální pojistkou pro půjčovny z odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla s územní platností dle zelené karty (celá Evropa) až do výše  50 mil.  Havarijní pojištění se spoluúčastí 5 %, min. však 20 000 Kč. 

Vratná kauce

Výše vratné kauce za obytný vůz je 30 000 Kč. Kauce je splatná při předání vozidla. Při vrácení vozidla je kauce případně ponížena o spoluúčast na pojistných událostech vzniklých v průběhu nájmu. Dále pak poškození interiéru či odcizené a ztracené příslušenství. Za poškození se nepovažuje běžné opotřebení interiéru či exteriéru.

Rezervace

Rezervaci je možné zrealizovat telefonicky, emailem nebo online. Rezervace je platná 3 dny. V těchto 3 dnech je nutné uhradit 50% z ceny pronájmu jako zálohu. Teprve potom je rezervace potvrzena a vůz je opravdu jen Váš..

Převzetí vozu

Vozidlo se obvykle vyzvedává v 8:00 první den nájmu. Za příplatek 500 Kč je možné si karavan převzít den předem po 17 hodině. Vrácení je potom do 16 hodiny v den ukončení nájmu. Vozidlo se předává i vrací s plnou nádrží a uklizeným interiérem. Není potřeba umýt vnější povrch a doplňovat propan do láhví.

Servisní poplatek

Při pronájmu kratším než 7 dnů účtujeme servisní poplatek 1500 Kč za kompletní úklid vozu (WC chemie, toaletní papír, úklid a desinfekce vozu). Pokud je doba pronájmu delší než 7 dnů, tento poplatek neúčtujeme vůbec.

Vzorová smlouva ke stažení

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH. Rozpis DPH je uveden při procesu rezervace.

Zapůjčení kempingového nábytku zdarma

Zapůjčení kuchyňského vybavení zdarma

Naplnění plynových lahví zdarma 2 x 11 kg

Dálniční známka pro Česko a Rakousko zdarma

cestovatel ocení

Něco extra navíc
od MAKO CAR

Vyzvednutí vozu den před

U nás si můžete vůz vyzvednout klidně už večer před prvním dnem pronájmu. A tím ušetřit trochu času při balení, nebo noční jízdě do cílové destinace.

Žádné omezení nájezdu

Jako jediná půjčovna obytných vozů Vás nijak neomezujeme v nájezdu km. Za poplatek Vám navíc rádi přistavíme vůz kdekoliv po ČR a vy tak vyrazíte včas a bez stresu.

Parkování po dobu pronájmu

Při vyzvednutí u nás v MAKO CAR je zajištěno bezplatné parkování Vašeho vozu po celou dobu pronájmu. V bezpečí na hlídaném parkovišti.

Výbava bez starostí

Potřebné redukce pro připojení 220V, 25m kabel 220V, 4x peřiny polštáře s povlečením, toaletní papír pro chemické WC, tablety do chemického WC, konev na vodu, 10l kyblík, smeták, smetáček s lopatičkou, hadice pro plnění vody a mnoho dalších.

×
×

Košík