Půjčovna obytných vozů

půjčovna

Doplňky k zapůjčení

MAKO CAR Vám nabízí vždy něco navíc. Přidejte si k vozu extra doplňky a užijte si svou dovolenou na maximum.

Plynový gril Enders

Multifunkční a kompaktní gril Enders Clever je ideální pro přípravu jídla v kteroukoliv denní dobu a na jakýkoliv způsob. Tento gril kombinuje výhody grilování na plynu a přitom pohodlí běžných grilů. Je tak vhodný nejen pro kemping, ale i pro různé jiné venkovní aktivity, včetně pikniků či zahradních party.

90 Kč / den

Elektrokoloběžka

S elektrokoloběžkou Segway Kickscooter se rychle přesunete po městě i v přírodě a obvykle můžete vjet i do pěších zón. Elektrokoloběžky mají elektrický pohon, který je třeba dobíjet, ale poté urazí i 45 kilometrů, provoz Vás nic nestojí a užijete si spoustu zábavy.

100 Kč / den

Nafukovací člun

Rádi trávíte čas u vody a relaxujete nebo jste vášniví rybáři? K tomu, abyste nemuseli čas u vody trávit pouze na břehu, Vám poskytnou svoje služby kvalitní gumové nafukovací čluny. Pokud se chystáte zažít letní dobrodružství na vodě nebo jste nadšený rybář, pak Vám naše čluny budou jistě ideálním společníkem.

150 Kč / den

Paddleboard

Paddleboarding je vodní sport, při kterém jezdec na prkně podobném surfovému longboardu používá k pohybu vpřed dlouhého pádla, tak člověk rovnoměrně zapojuje celé tělo, zlepší smysl pro rovnováhu a celkovou fyzickou kondici. V Česku i ve světe se stává stále oblíbenějším sportem.

90 Kč / den

Skútr Suzuki Address 110

Oblíbený model se svižným zrychlením, nízkou spotřebou paliva a skvělou ovladatelností. Je vhodný do města i na výlety ve dvou. K řízení postačuje řidičské oprávnění skupiny B. Skútr lze převážet v zadní části obytného vozu.

300 Kč / den

Zapůjčení kempingového nábytku zdarma

Zapůjčení kuchyňského vybavení zdarma

Naplnění plynových lahví zdarma 2 x 11 kg

Dálniční známka pro Česko a Rakousko zdarma

cestovatel ocení

Něco extra navíc
od MAKO CAR

Vyzvednutí vozu den před

U nás si můžete vůz vyzvednout klidně už večer před prvním dnem pronájmu. A tím ušetřit trochu času při balení nebo noční jízdě do cílové destinace.

Žádné omezení nájezdu

Jako jediná půjčovna obytných vozů Vás nijak neomezujeme v nájezdu km. Za poplatek Vám navíc rádi přistavíme vůz kdekoliv po ČR a Vy tak vyrazíte včas a bez stresu.

Parkování po dobu pronájmu

Při vyzvednutí vozu u nás v MAKO CAR je zajištěno bezplatné parkování Vašeho vozu po celou dobu pronájmu. V bezpečí na hlídaném parkovišti.

Výbava bez starostí

Součástí vozu jsou potřebné redukce pro připojení 220V, 25m kabel 220V, toaletní papír pro chemické WC, tablety do chemického WC, konev na vodu, 10l kyblík, smetáček s lopatkou, kempingový nábytek, stůl a 4 židle, naplněné plynové lahve 2 x 11kg a mnoho dalšího.

×
×

Košík