Půjčovna obytných vozů

sezónní

Ceník

Ceník pronájmu obytných vozů

Obytné vozy MAKO CAR je možné rezervovat přes rezervační folumář na dobu 3 až 20 dnů. Pokud máte zájem o pronájem delší jak 20 dnů, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi připravíme individuální nabídku. Půjčovna MAKO CAR Vás jako jediná neomezuje v nájezdu km. Při pronájmu pod 7 dnů účtujeme servisní poplatek 1500 Kč  (WC chemie, toaletní papír, úklid a desinfekce vozu). Pro úspěšné potvrzení rezervace vozu je třeba do 3 dnů od uskutečnění rezervace složit zálohu minimálně do výše 50% z konečné ceny hotově nebo kartou v provozovně nebo převodem na účet. Zbylou částku je třeba uhradit nejpozději 14 dní před začátkem nájemního období vozu. Při předávání vozu požadujeme vratnou kauci 30 000Kč.

CENÍK PRONÁJMU Kdy CENA
Hlavní sezóna
15.6. - 19.9.
3600 Kč/den
Vedlejší sezóna
20.9. - 14.6.
3000 Kč/den
Dálniční známka pro ČR a Rakousko
ZDARMA
Neomezený nájezd kilometrů
ZDARMA
Zapůjčení kempingového a kuchyňského vybavení,
chemie do WC, šamponu, sprchového gelu
a mnoho dalšího
ZDARMA
Poplatek za pronájem vozu kratší než 7 dní
jednorázově
1500Kč
Vyzvednutí karavanu den předem
po 17 hodině nebo o víkendu
jednorázově
1000Kč
Přistavení karavanu v místě Vašeho bydliště
do 50km od naší provozovny
jednorázově
1000Kč
Přistavení karavanu v místě Vašeho bydliště
dále než 50km od naší provozovny
jednorázově
cena dohodou

Všechny ceny na webu jsou uvedeny bez DPH. Rozpis DPH je uveden při procesu rezervace.

Jen Vaše vlastní
cesta je ta správná

Zpomalte a začněte si užívat svou životní cestu. Mnoho z nás se každý den honí za svými cíly, ale málo kdo jich opravdu dosáhne a přitom nám uniká to podstatné – samotný požitek z cesty. Nebuďte ničím limitováni a prožijte dovolenou jako nikdy v životě. Rezervujte si svůj obytný vůz ještě dnes a nebudete litovat.

cestovatel ocení

Něco extra navíc
od MAKO CAR

Vyzvednutí vozu den před

U nás si můžete vůz vyzvednout klidně už večer před prvním dnem pronájmu. A tím ušetřit trochu času při balení nebo noční jízdě do cílové destinace.

Žádné omezení nájezdu

Jako jediná půjčovna obytných vozů Vás nijak neomezujeme v nájezdu km. Za poplatek Vám navíc rádi přistavíme vůz kdekoliv po ČR a Vy tak vyrazíte včas a bez stresu.

Parkování po dobu pronájmu

Při vyzvednutí vozu u nás v MAKO CAR je zajištěno bezplatné parkování Vašeho vozu po celou dobu pronájmu. V bezpečí na hlídaném parkovišti.

Výbava bez starostí

Součástí vozu jsou potřebné redukce pro připojení 220V, 25m kabel 220V, toaletní papír pro chemické WC, tablety do chemického WC, konev na vodu, 10l kyblík, smetáček s lopatkou, kempingový nábytek, stůl a 4 židle, naplněné plynové lahve 2 x 11kg a mnoho dalšího.

×
×

Košík